HAKKIMIZDA


Sigorta Yelkeni Hakkında

Sigorta Yelkeni; Nakliyat Sigortası konusunda uzmanlaşmış müşterilere en doğru teminatlarla en geniş teminatları sunan ve en uygun fiyatı sağlayarak alanında Türkiye’de hizmet veren ilk ve en geniş platformdur.

image

Sigorta Yelkeni Tarihçesi

Sigorta Yelkeni, Acil Ay Sigorta (Abdullah Yaşar Acil Sigorta Arac. Hizm. ) kurucusu Abdullah Yaşar’ın fikri ile filizlenerek hayata geçti.
Sigorta Yelkeni’nin ilk adımları için 2020 yılında atılmasına rağmen sigortacılık sektöründe 15 yıllık deneyime sahiptir. Türkiye’de ve Dünya’da söz sahibi olan en iyi sigorta şirketleri ile çalışarak müşterilerine hasarların ödemesinde, en geniş teminatlara ulaşmasında her türlü çözümü sunuyor. Girişimci ruha sahip, sigorta, dijital pazarlama ve bilgi teknolojileri konusunda uzman profesyonellerden oluşan bir ekibin bir araya gelmesiyle müşterilerine en iyi fiyat ve en iyi teminatlarla kaliteli sigortacılık hizmeti sunmayı sürdürüyor.

Abdullah YAŞAR Kimdir?

1981 Gaziantep Doğumlu, İktisat Bölümü Mezunu, 2006 yılından beri sektörde profesyonel ve acente sahibi olarak faaliyet gösteriyor.